Reikia informacijos? Skambinkite: +370 673 23 224 Rašykite mums
Lt En Ru

Apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje vertejewelry.com galite atsiskaityti per paysera.lt sistemą ir per kurjerį grynais pinigais:


Atsiskaitymas per Paysera.lt :

 

a. Pasirinkę prekes ir užpildę pirkėjo duomenis, skiltyje "Užsakymo patvirtinimas" pasirinkite mokėjimo būdą Eurais. Apmokėjimą per paysera.lt sistemą galėsite atlikti jeigu turite sąskaitą banke ir esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį. 

b. Paspaudę ant „Patvirtinti užsakymą“ langelio būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite pasirinkti banką per kurį norite atlikti apmokėjimą.

c. Išsirinkę banką paspauskite "Aš patvirtinu užsakymą" ir būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį, kur turėsite prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės sistemos įprastu būdu.

d. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys ir Jūs būsite nukreipti į verte.lt puslapį, kur bus nurodytas užsakymo ir apmokėjimo patvirtinimo numeris. Rekomenduojame išsaugoti ar atspausdinti šį patvirtinimo pranešimą.

 

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio ir grįžtant į internetinę parduotuvę verte.lt neperduodami. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti iš karto kai iš mokėjimai.lt gausime pranešimą kad apmokėjimas yra atliktas.


Atsiskaitymas per kurjerį grynais pinigais:


  Pasirinktie šį apmokėjimo būdą, patvirtinkite užsakymą ir laukite kurjerio skambučio, su juo aptarsite Jums tinkamiausią pristatymo laiką ir jam atvykus apmokėsite už prekes.


    

 

 

 

 

Prekių krepšelis
Suma: 0 €
(0.00 Lt)
PIRKTI